ما که

ویرا پاسارگاد، شرکتی پیشرو در ارائه راهکارها، خدمات و محصولات نوین حوزه صنایع مختلف به خصوص معدنکاری در ایران و در آینده‌ای نه چندان دور، در کشورهای خاورمیانه است.
رضایت شرکت‌ها، استراتژی محوری، خلاقیت، پشتکار و محیط کار متمایز پشتوانه ویرا پاسارگاد است.
راهکارهای ما مجموعه‌ای است از سیستم‌ها و محصولات هوشمند که به همراه خدمات مشاوره، آموزش و پشتیبانی ارائه می‌شوند.
کارشناسان و متخصصین ما به پشتوانه تخصص و تجربیات متمایز خود در زمینه ارائه راهکار و خدمات ویژه به سازمان‌های مختلف، آماده پاسخگویی به نیازهای پیچیده بازار می‌باشند.
این شرکت با جذب و بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص در داخل و خارج از کشور خدمات کیفی و با ارزشی در زمینه‌های فعالیت خود ارائه می‌نماید.

هدف

دستیابی به آینده ترسیم شده در سند چشم‌انداز بیست ساله کشور به ویژه رسیدن به جایگاه نخست علم و فناوری در منطقه، مستلزم نگرش صحیح به موضوع نوآوری و فناوری است. هدف این شرکت، اجرای فرآیند هوشمندسازی به اشکال مختلف در مجموعه‌های صنعتی متفاوت است. ما با استفاده از ابزارهای موجود از طریق نظارت و کنترل هوشمند، نظارت و کنترل صنایع با استفاده از سیستم‌های نوین سعی در افزایش ایمنی و تحقق مفاهیم توسعه پایدار در کشور را داریم.

چشم انداز

شرکت فنی و مهندسی فناوران ویرا پاسارگاد در افق چشم‌انداز 1404 به عنوان پر بازده‌ترین شرکت حوزه فناوری‌های نوین در صنایع مختلف به خصوص صنعت معدنکاری کشور، با کسب یک نام تجاری شناخته خواهد شد. در سال 1404 این مجموعه با محوریت فناوری‌های نوین و حرکتی پیوسته به اهداف راهبردی از پیش تعیین شده خود دست خواهد یافت.

ماموریت

ویرا پاسارگاد، به عنوان ارائه دهنده خدمات مهندسی و محصولات هوشمند از طرق مختلف نظیر مهندسی معکوس و یا تحقق ایده‌های مختلف با استفاده از دانش متخصصان خود و عرضه آن به بازار هدف، ماموریت‌هایی را در این راستا در نظر دارد:
تبدیل شدن به بزرگترین شرکت در حوزه فناوری‌های نوین صنعت معدنکاری در خاورمیانه
نقش آفرینی در صنعت معدنکاری کشور
ایجاد اشتغال پایدار